Auteur Topic: voorstellen  (gelezen 25383 keer)

0 leden en 24 gasten bekijken dit topic.

Offline

  • Jr. Member
  • **
  • Berichten: 67
Re: voorstellen
« Gepost op: 30 mei, 2017, 11:04:39 »
De drie die je opnoemt komen inderdaad niet aan het door mij opgegeven vermogen. De Cambridge Audio CRX200 komt wel het dichtst in de buurt.
Zie http://www.arcam.co.uk/products,av-receiver,AV-Receiver,avr550.htm#techspecs
https://www.anthemav.com/products-current/series=mrx-series-gen3/model=mrx-720/page=specs
https://www.cambridgeaudio.com/products/cx/cxr200#features

Tweedehands eindversterkers kun je inderdaad vinden op 2dehands.be en vooral ook marktplaats.nl. Er zit natuurlijk wel een risico aan vast. De vuistregel is dat je er altijd heen moet en dat men bereid moet zijn je het toestel in werking te laten zien en horen. Excuses zoals "ik heb alles al verkocht, ik heb geen cd-speler en geen luidsprekers meer" zou ik met argwaan behandelen. Mijn reactie is dan meestal: "Dat is niet erg, ik breng zelf wel een cd-speler en een paartje luidsprekers mee." Als ze dan met meer excuses afkomen waarom dat echt niet kan, haak ik af. Dus dat een versterker prima werkt en dat je dat zelf kunt vaststellen is de eerste voorwaarde. Een versterker die ouder dan 20, 25 jaar is moet gereviseerd worden. Dat kost ook geld, dus moet de verkoopprijs daar dan rekening mee houden. Je mag altijd méér vermogen dan wat ik opgaf hebben, minder zou ik niet doen.
Dit is bijvoorbeeld een heel mooie aanbieding van een handelaar aan een aanvaardbare prijs: https://www.2dehands.be/audio-video-tv/audio-apparatuur/versterker-en-receiver/sumo-athena-andromeda-ii-voor-349102078.html
Dit is een stereo-oplossing, maar als je surround wil gebruik je de eindversterker voor je voorste stereokanalen en koop je een surroundprocessor/voorversterker en nog meer eindversterkers voor de ander kanalen. De Sumo voorversterker kun je weer doorverkopen of (wat ik zou doen) houden als reserve als je surroundvoorversterker ooit kapot zou gaan of zo.
Het helpt ook als je me zegt dat je budget is voor een surroundvoorversterker en drie stereo-eindversterkers.

Waar woon je ergens? Als het niet te ver is, wil ik anders wel eens langskomen met een stereoversterker met het vereiste vermogen zodat je kunt horen wat je 603's kunnen doen als ze vermogen zat krijgen. Zelf woon ik in Hasselt.
ik woon in de deelgemeente Nossegem (Zaventem).
je voorbeeld zal wel technisch 100% ok zijn maar omwille van de omvang krijg ik dat niet gezet in een audio/video meubel waar de vrouw mee akkoord kan gaan.


Verstuurd vanaf mijn Nexus 6P met Tapatalk