Auteur Topic: wel of niet reviseren  (gelezen 288 keer)

0 leden en 122 gasten bekijken dit topic.

Offline

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Berichten: 4110
  • Hifi = apparatuur (wetenschap!) + muziek (emotie!)
  • Locatie: Hasselt
    • ZenAudio Forum
Re: wel of niet reviseren
« Gepost op: 14 september, 2025, 23:50:05 »
Van de genoemde ken ik alleen Easy Repair, omdat ik daar zelf ervaring mee heb. Ze hebben mijn Marantz AV8802A gerepareerd tot volle tevredenheid en voor een heel schappelijke prijs.

Voor thuishifi ben ik niet zo'n fan van actieve luidsprekers omdat als daar iets stuk aan gaat, je je volledig geluid kwijt bent. Bij passieve luidsprekers kun je altijd een andere versterker aansluiten en dat werkt dan.
Als je zowel problemen hebt met je versterker, cd-speler én je luidsprekers, is het wellicht tijd om eens na te denken over een compleet nieuwe installatie. Je kunt alleszins beter om een offerte vragen zodat je weet wat een reparatie je zou kosten. Weeg dat dan af versus de aankoop van nieuwe toestellen en luidsprekers. Bekijk ook of de waarde van wat je hebt staan nog hoog genoeg is om de reparatiekosten te verantwoorden.