Als ik op " Citaat " klik verschijnt er minder dan een halve seconde lang helemaal bovenaan de volle breedte van de pagina een witte band van een 2-tal cm hoog met in het midden daarvan het woord : "
Laden... " in een oranje kleur . Een halve seconde later is die witte band verdwenen en zie ik terug de pagina zoals ze was voor ik op " Citaat " klikte .
Een screenshot van die witte band met het woord : "
Laden ... " maken , lukt me niet . Dus dat kan ik hier niet tonen .
Ik heb inmiddels echter iets anders ontdekt : als ik op " Citaat"
rechts klik ( i.p.v. links ) , dan krijg ik een aantal mogelijkheden voorgeschoteld waaronder " openen" . En wanneer ik nu op " openen " klik , dan krijg ik effectief een reageervenster met daarin het juiste citaat .
Ondertussen heb ik weer iets nieuws ontdekt : wat ik in vorige paragraaf schreef , klopt wanneer ik ZenAudio lees via de browser : " Internet Explorer " . Lees ik echter ZenAudio via Chrome , dan krijg ik niet de mogelijkheid " openen " voorgeschoteld . Bij Chrome dien ik dus om een Citaat toe te voegen nog steeds eerst op " reageer " te klikken .
Ik heb het ook eens geprobeerd via Firefox en daar kreeg ik weer een ander resultaat : rechts klikken op "Citaat" levert me niet de mogelijkheid " openen " op , zoals wel het geval was bij Internet Explorer .
Klik ik echter links op " Citaat " , dan verschijnt nu weer bovenaan de pagina die witte band met in het midden : "
Laden... " . Nu echter niet slechts gedurende minder dan een halve seconde , maar wel constant , zonder verder resultaat spijtig genoeg .
Doordat het beeld zo lang blijft staan kan ik er nu wel een screenshot van maken :

Mijn conclusie tot nu toe is dus dat de formaliteiten voor het werken met ZenAudio afhankelijk zijn van de browser waarmee dat gebeurt .