Auteur Topic: Citaat  (gelezen 11164 keer)

0 leden en 127 gasten bekijken dit topic.

Offline

  • Hero Member
  • *****
  • Berichten: 2299
Re: Citaat
« Reactie #15 Gepost op: 30 oktober, 2015, 12:30:04 »
Als ik op " Citaat " klik verschijnt er minder dan een halve seconde lang helemaal  bovenaan de volle breedte van de pagina een witte band van een 2-tal cm hoog met in het midden daarvan het woord : " Laden... " in een oranje kleur . Een halve seconde later is die witte band verdwenen en zie ik terug de pagina zoals ze was voor ik op " Citaat " klikte .

Een screenshot van die witte band met het woord : " Laden ... "  maken , lukt me niet . Dus dat kan ik hier niet tonen .

Ik heb inmiddels echter iets anders ontdekt : als ik op " Citaat"    rechts   klik   ( i.p.v. links  )  , dan krijg ik een aantal mogelijkheden voorgeschoteld waaronder " openen" . En wanneer ik nu op  " openen "  klik ,  dan krijg ik effectief een reageervenster met daarin het juiste citaat .

Ondertussen heb ik weer iets nieuws ontdekt :  wat ik in vorige paragraaf schreef , klopt wanneer ik ZenAudio lees via de browser : " Internet Explorer "  . Lees ik echter ZenAudio via Chrome  , dan krijg ik niet de mogelijkheid " openen " voorgeschoteld . Bij Chrome dien ik dus om een Citaat toe te voegen nog steeds eerst op " reageer " te klikken .

Ik heb het ook eens geprobeerd via Firefox en daar kreeg ik weer een ander resultaat : rechts klikken op "Citaat"  levert me niet de mogelijkheid " openen " op , zoals wel het geval was bij Internet Explorer .
Klik ik echter links op " Citaat " , dan verschijnt nu weer bovenaan de pagina die witte band met in het midden :  " Laden...  "  .  Nu echter niet slechts gedurende minder dan een halve seconde , maar wel constant , zonder verder resultaat spijtig genoeg  .
Doordat het beeld zo lang blijft staan kan ik er nu wel een screenshot van maken :



Mijn conclusie tot nu toe is dus dat de formaliteiten voor het werken met ZenAudio afhankelijk zijn van de browser waarmee dat gebeurt .




« Laatst bewerkt op: 30 oktober, 2015, 13:04:16 door rovara »