Die LG heb ik niet in mijn bezit ( gehad ) of al in werking gezien .
Ik ga louter af op de specificaties en de gelezen reviews .
Mocht ik echter zelf eraan toe zijn een nieuwe tv te kopen , denk ik nu in de eerste plaats ook aan LG omwille van wat ik ervan zie bij de plaatselijke dealer en omwille van wat ik ervan lees , wat natuurlijk altijd in meer of mindere mate subjectief is . Maar dat geldt voor alle merken .
Vroeger was ik een Samsung-fan omwille van de heel goede beeldkwaliteit die ik ook kon checken bij de plaatselijke dealer en omwille van het feit dat het type dat me interesseerde bij Testaankoop er als beste uit kwam . Ik heb me dan die dure 46 inch gekocht die nu al - na een 4-tal jaar - vertical banding heeft . ( dat komt nog wel voor , ook bij andere merken , maar dikwijls minder uitgesproken )
Daarenboven gaf mijn desktop-monitor - ook een Samsung - al na een paar jaar er plotseling de brui aan . Ik zag een compleet zwart scherm . Ik dacht dat er iets mis was met mijn pc . Nietes , het was dat scherm dat zo maar , zonder de minste verwittiging , het voor gezien hield . Niets aan te doen , zei de " deskundige " .
Nu heb ik een monitor van IIlyama . Of die duurzamer is , zal de toekomst uitwijzen .
Twee keer voel ik me door Samsung in 't zak gezet . Pure pech misschien ?

Maar dat ik voortaan al eens ga neuzen bij de concurrentie , is niet echt verwonderlijk .