Auteur Topic: Bebatoli set's  (gelezen 26231 keer)

0 leden en 50 gasten bekijken dit topic.

Offline

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Berichten: 4110
  • Hifi = apparatuur (wetenschap!) + muziek (emotie!)
  • Locatie: Hasselt
    • ZenAudio Forum
Re: Bebatoli set's
« Reactie #60 Gepost op: 13 mei, 2023, 12:34:35 »
De NAD M50 is perfect in staat om CD's te spelen, maar handig is het niet. Dus heb ik een CD speler gezocht en gekocht. Een mooie oudere speler, nml een Pioneer PD 75 in nieuwstaat. Ja, je kan je CD's toch rippen kreeg ik onlangs als opmerking. Klopt, maar ik speel liever de CD's "live" af.
De laser van de Pioneer is recent vervangen dus die kan er nog jaren tegen. En ja, ik heb al spelers gehad waarbij de laser stuk ging, 2x een C.E.C. en 1x een Proceed speler. Op termijn ga ik de Pioneer opnieuw voorzien van nieuwe elco's. De speler heeft zijn leeftijd en elco's verlopen na verloop van tijd van waarde en kunnen soms zelf beginnen lekken. Ik gebruik de speler hoofdzakelijk als transport want de Tambaqui Dac in mijn Mola Mola Makua preamp is van een veel hoger niveau. De PD 75 is behoorlijk zeldzaam en maakt gebruik van het stable platter principe. Of dat veel verschil geeft laat ik in het midden.

Ja, die Pioneer stable platters zijn mooie dingen. Ik heb er nog nooit een stuk weten gaan. Zelf heb ik jarenlang een PD-7700 gehad en vermits ik eigenlijk geen cd-spelers meer gebruik heb ik die vorig jaar een een forumlid van het Nederlandse hififorum.nl doorgespeeld, die daar erg blij mee was. Momenteel heb ik nog wel een paar cd-spelers staan, maar eigenlijk geen meer in mijn rek. Al staat daar wel een Marantz UD7007 die zowat alle optische schijfjes kan afspelen en ook cd als het moet.

In elk geval ook van mij veel luisterplezier gewenst!